Usługi laminacji

Sie - 11 2018 | By mont

Usługi laminacji

Jeden z liderów wytwarzania klejów przemysłowych w Polsce, od prawie 30 lat działający na rynku, o dużym asortymencie, mogącym służyć w wielu branżach: produkcji meblarskiej (w tym kleje tapicerskie do kanap, łóżek i innych), podłogowej, produkcji wyrobów gumowych, produkcji motoryzacyjnej, produkcji etykiet i papieru przylepnego. Producent klejów o ugruntowanej pozycji na rynku, z doświadczoną kadrą zarządzającą, Dzięki ponad 200 pozycjami w asortymencie w propozycji zagwarantować może odpowiednią jakość już od początku współpracy.

Ponadto fabrykant klejów posiada w propozycji usługi sklejania i produkcji kompozytów laminowanych, w których dostępne są: laminowanie, sklejanie, impregnacja, powlekanie, powlekanie samoprzylepne. Dzięki odpowiedniemu zapleczu, fabrykant klejów jest w stanie oferować usługę za pomocą klejów wodnych, rozpuszczalnikowych oraz termotopliwych.

Dzięki posiadaniu własnego laboratorium badawczego, fabrykant ma możliwość opracowania nowych produktów albo dopasowywanie ich pod indywidualne wymagania każdego klienta. Zakład pracy ponadto posiada Certyfikat ISO 9001, co jest bezpośrednim potwierdzeniem zarówno jakości oferowanych produktów jak i dbałości o dobro klienta.

Dziś zakład pracy jest wiodącym wytwórcą klejów w Polsce. Dzięki 2 zakładom produkcyjnym o doskonałej klasy urządzeniach do produkcji, wymagania każdego klienta, zarówno wysokiej klasy, ilościowe jak i serwisowe bez wątpienia zostaną odpowiednio zaspokojone. Od 2014 przedsiębiorstwo należy do firmy SOUDAL – kluczowego, światowego, producenta mas uszczelniających, klejów i innych wyrobów chemicznych.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 08.07.2019 05:13:28)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz