Szkoły policealne Tarnów

Lut - 25 2019 | By mont

Szkoły policealne Tarnów

NSB w Rzeszowie, od przeszło 20 lat, świadczy swoje usługi edukacyjne dla dorosłych. Współcześnie posiada ona dwie placówki w Rzeszowie, w tym Niepubliczną Szkołę Biznesu a także Policealną Szkołę Zawodową a także placówkę Niepublicznej Szkoły Biznesu w Tarnowie. Wszyskie te szkoły posiadają uprawnienia szkoły publicznej, a przyjęcia uczniów następują według kolejności zgłoszeń. Nie ma tu egzaminów wstępnych.

Szkoła ta posiada mnóstwo zalet. Głównie zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy mają duże doświadczenie w nauczaniu. Poza tym oferuje nagrody rzeczowe, za najlepsze wyniki w nauce a także zapewnia realizację autorskich programów nauczania. Uczeń może sobie też wybrać język zagraniczny, którego chce się dobrze nauczyć.

Szkoła współpracuje z różnorakimi pracodawcami, stąd uczniowie mają sposobność na zatrudnienie po ukończeniu nauki, jak i przygotowuje uczniów do zdawania egzaminów OKE.

Szkoła policealna oferuje edukację dla dorosłych na różnorakich kierunkach. Najpopularniejsze z nich to asystentka stomatologiczna, technik dentystyczny, masażysta, terapeuta zajęciowy, opiekun medyczny, opiekun w domu pomocy społecznej, opiekunka środowiskowa, technik sterylizacji medycznej, florysta, technik administracji czy opiekunka dziecięca. Jak widać wybór jest spory i daje duże predyspozycje rozwoju zawodowego.

Sale lekcyjne są w odpowiedni sposób wyposażone, tak aby uczniowie mogli w nich odbywać kurs teoretyczne i praktyczne. W NSB można się nauczyć od podstaw swojego przyszłego zawodu.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 22.12.2019 18:30:20)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz