Perforacja płyt

Sty - 30 2019 | By mont

Perforacja płyt

Przedsiębiorstwo Tomar od prawie trzydziestu lat para się projektowaniem i realizacją elewacji wentylowanych ze zróżnicowanych materiałów. Współpracuje z kluczowymi polskimi firmami budowlanymi oraz prywatnymi inwestorami. Bogate doświadczenie pozwala realizować zlecenia zawsze terminowo i z zachowaniem dobrej jakości i standardów wykonania.

Tomar para się w wykonywaniu elewacji wentylowanych z różnorodnych materiałów, takich jak laminaty HPL, paneli aluminiowych Alucobond i Reynobond, płyt ceramicznych i kamienia naturalnego – granitu i piaskowca. Oferuje materiały najwyższej jakości, charakteryzujące się wysoką trwałością, różnorodny wybór kolorów i tekstur. Wszystkie stosowane materiały są przyjazne środowisku.

Prace nad projektem realizowane są od wstępnego projektu, drobiazgowo omawianego z klientem, po wykonanie najdrobniejszych detali i nanoszenie ewentualnych poprawek. Klienci mogą liczyć na otrzymanie próbek materiałów i detali, szczegółowe plany wykonania usługi, adaptację dostępnych rozwiązań do gotowego projektu, wykonanie obliczeń statycznych, kreacja niestandardowych rozwiązań i detali.

Współpraca z firmą Tomar pozwala wykonawcom na udział w pracach na prestiżowych inwestycjach, wysoki zarobek i zdobycie bezcennego doświadczenia. Wykonywane jest perfekcyjne cięcie HPL, prefabrykacja płyt, jałowy i prawidłowy montaż – elewacje wentylowane to coraz popularniejsze podejście, doceniane przez małych i wielkich inwestorów. Ogromną zaletą zarówno dla klienta, jak i wykonawcy jest sposobne prowadzenia prac aż przez całyrok, bez przestojów w realizacji projektu.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 18.10.2019 02:40:10)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz