Oscypki

Cze - 07 2018 | By mont

Oscypki

Zapraszamy do odwiedzenia i również zapoznania się z propozycją strony marfor.pl. Przedsiębiorstwo Marfor funkcjonuje w branży od 19 lat. Zajmuje się produkcją i również dystrybucją serów wędzonych i również góralskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, proponujemy naszym klientom prawdziwe produkty, tradycyjnie produkowane i również posiadające unikalny smak. Do produkcji używane są jedynie naturalne składniki, wysokiej jakości. W ofercie można znaleźć sery góralskie i również sery wędzone w różnorakich kształtach i również wielkościach. Dla osób poszukujących ciekawych smaków, przygotowaliśmy sery w zalewach olejowo ziołowych, oraz zestawy na grilla i również zakąski serowe. Nasze sery wytwarzane są według tradycyjnej, góralskiej receptury. Ich smak jest niebagatelny i również rzadki.

Trudnimy się ogólnopolską sprzedażą naszych produktów, dzięki czemu każdy i również w każdym miejscu może zachwycać się smakiem góralskich przysmaków. Jest to na ogół poszukiwany gatunek sera i również firma dba o jego prawdziw smak i również oryginalną, góralską recepturę. żeby mieć pewność, że wszystkie sery góralskie i również sery wędzone będą wysokiej jakości, a każdy z nich zachwyci smakiem klientów, oznaczyliśmy ich termin przydatności. Wynosi on min 60 dni.

W ofercie, przedstawione zostało stricte, ile sztuk serów zawierają opakowania. Podana jest także waga. W przypadku pytań można skontaktować się z nami telefonicznie bądź droga elektroniczną, do czego ciepło namawiamy.

Wierzymy, że dzięki doświadczeniu i również pasji, którą wkładamy w naszą pracę, uda nam się nasycić nawet w najwyższym stopniu wymagających klientów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 08.06.2019 12:17:43)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz