Generator prądu przemiennego

Sie - 31 2019 | By mont

Generator prądu przemiennego

Historia naszej firmy zaczyna się wraz z końcem drugiej wojny światowej. A to oznacza, że na krajowym rynku działamy od wielu już lat. Tak bogate doświadczenie i pasja oraz chęć ciągłego rozwoju sprawiły, że współcześnie jesteśmy cenionym producentem silników elektrycznych.

Naszą specjalizacją są silniki komutatorowe zarówno prądu stałego, jak oraz zmiennego. Między nich wyszukać mogą Państwo silniki znajdujące wdrożenie w różnych maszynach, począwszy od urządzeń przemysłu kolejowego, przez generatory mikroelektrowni, czy wirówki medyczne, a na maszynach rolniczych kończąc. A to oznacza, że obok modeli uniwersalnych, możemy zaoferowaćrównież modele o wzbudzeniu elektromagnetycznym, jak również z magnesami trwałymi.
Poza silnikami komutatorowymi, w naszej ofercie wyszukać można również silniki serwomechanizmowe, technoprądnice napięcia stałego i prądnice prądu przemiennego. Bez względu jednak na to, co Państwa , możemy śmiało powiedzieć, że nasze artykuły to gwarancja długiej oraz niezawodnej pracy. A gwarancję tą daje umiejętność połączenia wiedzy naszej kadry z dobrej jakościmateriałami, które przetwarzamy we własnym, dostosowanym parku maszynowym. Dzięki temu z dumą podpisujemy się pod każdym wyrobem.
Pompy, wózki, elektronarzędzia, maszyny, urządzenia – efektywnie napędzamy je do działania. I to nie tylko w Polsce. Ciężka praca, solidność oraz standardy obsługi klienta, którymi się wyróżniamy, dały nam uznanie również pośród odbiorców zagranicznych. Bo choć pracujemy pośród maszyn, najważniejsi dla nas są ludzie. I również z tej racji zawsze służymy naszym wsparciem oraz profesjonalnym doradztwem.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 69 (ostatnio: 09.09.2019 21:29:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz